2012 m. vasario 20 d., pirmadienis

Dovana auksinių vestuvių proga

Kokia pavydėtina laimė sulaukti su savo gyvenimo draugu ir mylimuoju auskinių vestuvių. Tai ne šiaip sau pragyventi 50 metų, o per tokį laiką išlikti vienas kitam brangiam, patraukliam, supratingam, kantriam... Ir dar galima būtų matyt vardinti daugiau nei penkiasdešimt komplimentų, kuriuos išsakytų tokios šventės sulaukę sutuoktiniai.
Ką būtų galima jiems ta proga padovanoti? Atsakyčiau - kad sveikatos... Bet kaip žinia, jos už jokius pinigus nenupirksi ir niekaip kitaip neišpeši. Lieka svarbiausia - paminėti šią sukaktį artimųjų rate, kuriame sklandytų vaikų, anūkų, o gal  net ir provaikaičių juokas, šiluma ir artumas.
Sugalvoti ir įgyvendinti tokią misiją - dovaną auksinių vestuvių proga gavome ir mes. Bendru įkvėpimu rezultatas gavosi toks - graviruotos taurės.

Tai simbolinis medis - kurio atšakos atskleidžia sulauktų vaikų skaičių, dar mažesnės atšakėlės - anūkus, proanūkius. Auksiniai lapai simbolizuoja sukauptą patirtį, energiją, kuri dabar spinduliuoja, drąsina ir šildo vaikus, anūkus.

Kai pagalvoji, anuomet, švęsdami vestuves tikriausiai šie žmonės gan kukliai paminėjo savo šventę, be įsivaizduojamų šiuolaikinių pobūvių, pompastikos...

Kokia laimė sulaukus tokio amžiaus, vis dar būti kartu.
Ką bedovanotumėme, auksinės vestuvės - tai savaime pati brangiausia ir nuostabiausia dovana sutuoktiniams.

Šiltų akimirkų!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą